Den "D" nastane 31.5.2021 

Po 27 letech nastal čas, kdy se majitel hotelu,  Nadace Český hudební fond o.p.s., resp. jeho správní rada, rozhodla, že hotel prodá. Díky výborným vztahům máme přednostní odkupní právo.

Jaké máme možnosti?


Jiná možnost jak zachovat Hromovku, která bude i nadále sloužit veřejnosti k ubytování a relaxu, jako prvotřídní restaurace s nejlépe vybaveným barem a krbem, jako jediný podnik na světě vybavený pravým cibulákovým porcelánem, jako záchytný bod pro vyčerpané kolemjdoucí a jako místo s úžasnou historií, než ji koupit, není. Pracujeme se třemi scénáři. Protože disponujeme nevídanou kmenovou klientelou v počtu asi 5000 osob, rozhodli jsme se k odvážnému, ale oboustranně výhodnému kroku. Nabízíme unikátní "ubytovací šeky" v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč, 10.000 Kč, 25.000 Kč, které si můžete zakoupit v našem e-shopu na www.zachrantehromovku.cz. Po zaplacení získáte elektronickou cestou "ubytovací šek", který můžete použít následujícím způsobem:

(1)K  UBYTOVÁNÍ + 100% rezervujete si přes naše webové stránky www.hromovka.cz  nebo e-mail hromovka@hromovka.cz pobyt v hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně nebo v UNESCO PRAGUE APARTMENTS na Praze 1 www.unescoprague.cz nebo unescoprague@gmail.com, nemusíte uplatnění ubytovacího šeku  předem hlásit, při placení předejte "ubytovací šek" a bude vám odečtena částka ve dvojnásobné hodnotě. Částka se ale vztahuje pouze na ubytování (bez stravy a nápojů) a není možné provést rezervaci přes provizní ubytovací portály jako je booking.com. apd. Využít můžete "ubytovací šek"  do roku 2030 ve všech termínech (kromě termínu 27.12.-1.1.). 
(2)JAKO INVESTICI + 5% nemusíte dělat vůbec nic, kdykoliv budete peníze potřebovat, pošleme vám je, včetně úroku 5% za každých 365 dní, zpět. 

Dále máme možnost využít nabídky Česká spořitelny, která nám poskytne úvěr ve výši maximálně 2/3 ceny nemovitosti a za třetí, nabídky několika investorů. V jakém poměru využijeme zbývající dvě příležitosti záleží na aktivitě a zájmu právě té první možnosti, která nám přijde absolutně unikátní a nejvýhodnější pro obě strany. 

Jaké výhody plynou pro vás?

A) částku, kterou se rozhodnete poslat, budeme považovat za půjčku od "ZÁCHRANÁŘE HROMOVKY" a to až do té doby, než dojde k uplatnění částky ve formě ubytování na hotelu Hromovka ve Špindlerově Mlýně nebo v UNESCO PRAGUE APARTMENTS v Praze 1, kdy vám při placení za ubytování odečteme dvojnásobek přijaté částky. V ten okamžik bude částka zdaněna a obdržíte řádný daňový doklad. 
B) jako "ZÁCHRANÁŘ HROMOVKY" budete mít oprávněný pocit, že jste pro Hromovku udělali něco, co bude mít pozitivní důsledky. Nejde jen o to, že naše děti a děti našich dětí budou i nadále žít na Hromovce (to vám může být jedno) ale budou také pokračovat charitativní pobyty v naší režii, které hodláme zintenzivnit.  
C) pokud budete chtít kdykoliv částku vrátit, jednoduše o ni požádáte a během několika dní vám bude vrácena a to včetně úroku 5% za každých 365 dní

Jaké výhody plynou pro nás?

A) získáme rychlé peníze bez papírování a dokážeme prodej rychle zrealizovat 
B) ušetříme na placení nájemného a tak si můžeme dovolit tyto peníze rozpustit mezi vás ve formě bonusu
 

Co se stane, pokud Hromovka padne?

Nic moc. Země se bude točit stejně rychle. Zabalíme si naše věci, což znamená veškeré vybavení hotelu a pravděpodobně se odstěhujeme na druhou stranu zeměkoule k moři. 
Finanční dravci se hned další den o  Hromovku poperou  a protože žádná jiná možnost než ji zbourat a postavit na místě apartmánový dům nedává ekonomický smysl, tak tím přiíjdou Krkonoše o jeden slušný podnik s historií.   No a  také skončí veškeré charitativní akce, které zde 27 let na Hromovce pořádáme. 

Chcete se zapojit? 

Jděte na www.zachrantehromovku.cz 

Z historie po současnost

  • Původní Hromovka je jednou z nejstarších staveb ve Špindlerově Mlýně.
  • Před 130 lety, kdy byla jen maličkou chaloupkou o jedné světnici postupně zvětšována, bourána, několikrát vyhořela a až se dosatala do fáze, ve které je nyní.
  • Nová chata Hromovka, tak jak ji známe dnes, byla postavena v roce 1963. Tehdy byla známa jako "domov umělců a skladatelů". Od roku 1994 se stala hotelem pod naši správou a patří mezi nejznámější stavby ve městě.  Máme cca 5.000 stálých klientů z řad jednotlivců, rodin , firem , kamarádů a přátel.

Kontaktní formulář pro zachránce

Kontaktujte nás a udělejte první krok
k společné záchraně Hromovky.

Dana Morávková a Petr Malásek na podporu záchrany Hromovky posílají toto krásné video. Mockrát děkujeme!