Rezervace stolu / Book your table: +420 603 204 408

Zimní parkoviště hotelu Hromovka
Winter parking Hromovka

Přijedeme pro vás skútrem
We will come for you by scooter

Restaurace, bar a UNESCOCLUB

Na naší kuchyni si velice zakládáme. Nejraději používáme základní ingredience jako je cibule, česnek, kvalitní máslo, prvotřídní zeleninu, zakysanou smetanu, pravou francouzskou hořčici apd. Omáčky jako je svíčková, guláš nebo hovězí na houbách připravujeme pouze z falešné svíčkové. Zelí si krouháme a dusíme sami, na sekanou nebo karbanátky si maso sami meleme, omáčky nikdy a zásadně nezahušťujeme, každý den děláme svá těsta na pečivo, naše houstičky pečeme speciálně ke každé polévce, řízky smažíme na pánvičce a sádle, svíčkovou na bifteky nebo tataráky máme pečlivě naložené v koření. Vaříme krásné polévky, nejoblíbenější je tradiční kulajda se zastřeným vejcem, tomatová, fazolová, zelňačka, česnečka nebo hráškový krém. Každý den vaříme naše vyhlášené borůvkové knedlíky, pečeme koláče a to především borůvkové, malinové, meruňkové, rakytníkové nebo švestkové s mákem.   

Restaurace slouží nejen jako zázemí pro návštěvníky hotelu, ale je otevřena i pro další hosty, kteří chtějí ochutnat dobré jídlo v příjemné rodinné atmosfěře našeho hotelu. K restauraci patří dvě letní terasy  s nádherným výhledem.  Součástí restaurace je nejlépe vybavený bar v ČR s 450 nápoji a více než 1000 koktejlů. Posedět můžete buď v restauraci s otevřeným krbem nebo v cestovatelském klubu UNESCO, kde jsou stoly a pohodlná křesla. V UNESCOCLUBu a restauraci se nachází asi 300 fotografií z našich expedic a kolem 500 artefaktů dovezených z celého světa. Restaurace, bar i klub jsou otevřeny podle potřeby bez omezení třeba až do rána. Plnohodnotně vaříme až do rána. 

Jako jediný hotel na světě jsme vybaveni pravým cibulákovým porcelánem, hosté dostávají své drinky v krásném speciálním skle, které jsme dovezli z celého světa.
Pokud jste ubytováni jinde a máte zájem v zimním období přijít na snídani, oběd nebo večeři, můžete si zavolat našeho taxi skútra a to 24/7. V létě můžete přijet k hotelu autem.  

Restaurant, bar and UNESCOCLUB

We are very proud of our cuisine. We prefer to use basic ingredients such as onion, garlic, high-quality butter, first-class vegetables, sour cream and genuine French mustard, etc. We only prepare sauces such as creamy root vegetable sauce, goulash or beef and mushroom using eye of round. We cut and stew our cabbage ourselves, mince our own meat for meatloaf or burgers, we never in principle thicken our sauces, we make our own dough for bread and rolls every day, we bake our own croutons specially for every soup, we pan-fry our schnitzels in lard, we carefully marinate our beef tenderloin in spices to serve with a creamy sauce or as steak tartare. We cook wonderful soups, the most popular being traditional Kulajda with a poached egg, tomato, bean, cabbage, garlic or cream of pea soup. We cook our renowned blueberry dumplings every day and bake fresh cakes, in particular blueberry, raspberry, apricot, sea buckthorn or plum with poppyseed.   

The restaurant serves not only to provide catering for our hotel guests, it is also open to anybody who wants to enjoy some good food in the pleasant family atmosphere of our hotel. The restaurant has two summer terraces with a wonderful view. The restaurant also has the best-stocked bar in the Czech Republic with 450 drinks and offers more than 1,000 cocktails. You can either take a seat in the restaurant with its open fireplace or in the UNESCO travellers’ club where you will find tables and comfortable armchairs. Around 300 photographs from our expeditions and around 500 artefacts brought back from all over the world can be found in the UNESCO CLUB and in the restaurant. The restaurant, bar and club are open according to requirement without restriction, even until the early hours of the morning. We cook a full range of meals until morning.

We are the only hotel in the world to serve our meals on genuine blue onion porcelain and guests receive their drinks in beautiful special glassware which we have brought back from all over the world.

If you are staying somewhere else and are interested in coming for breakfast, lunch or dinner during the winter, you can call our taxi scooter 24/7. You can reach the hotel by car during the summer.  

Nepřetržitý provoz baru
Non-stop operation of the bar

Unikátní sklo
z celého světa

Unique glassware from all over the world

Cibulákový porcelán
Blue onion porcelain
 

Nepřetržitý provoz kuchyně
Non-stop operation of the kitchen

Nejlépe vybavený bar v ČR, prvotřídní káva,  nejlepší snídaně, UNESCOCLUB

BAR:  Nejlépe vybavený bar v ČR, 450 druhů nápojů, 1000 koktejlů.
KÁVA: Kávu si osobně vozíme z expedic po Africe a připravíme vám ji v prvotřídní mašině.
ČAJ: Čaje značky Ronnefeldt  z vysokohorských plantáží, mimořádně ceněné a v BIO kvalitě.
PIVO: www.pivovar-kamenice.cz/pivovar, prvotřídní pivo vyhrálo v roce 2018  4. místo v Evropě a 9.místo na světě. 
ZMRZLINA: Zmrzlinu si necháváme připravovat nejlepším místním odborníkem na tuto lahůdku pana Vaise. 
SKLO: Veškerý servis v prvotřídním skle dovezeném z celého světa.  
PORCELÁN: Veškerý servis na pravém cibulákovém porcelánu. Jsme jediný hotel na světě. 

SNÍDANĚ: Připravujeme ve formě švédských stolů. Na výběr jsou pokrmy teplé i studené kuchyně s naším čerstvým domácím pečivem. Pečeme koláče, palačinky, křehké loupáky, vajíčka, domácí pomazánky, humus, kvalitní šunku, sýry, kokosové, ovesné, sojové, oříškové a kravské mléko, grilované papriky a rajčata, ovocné i zeleninové saláty, kvalitní jogurty apd. K pití nabízíme kvalitní  mošty, džusy a za příplatek vám připravíme i čerstvý džus z pomerančů, grapefruitů,jablek, mrkve nebo červené řepy. Dle zájmu můžeme upéci také pečivo bezlepkové. Kávu na snídani připravujeme překapávanou od firmy ILLY, k dispozici jsou cibulákové hrnky malé i velké. 

UNESCOCLUB: Součástí restaurace je cestovatelský klub, který je galerií našich  aktivit, především v Africe.  Nachází se zde 15 míst u třech stolů a pohodlná křesla pro 3+2+1+1+1. Součástí klubu je velkoplošná  televize s možností připojení PC, také je možné po dohodě využít velkého MACu pro případné promítání fotografií apd. Nachází se zde také speciální 45 kg polodrahokam, který byl  darem od angolského prezidenta a třeba maličký baobab dovezený ze Senegalu. Mezi artefakty zde najdete také lebku slona, krokodýla a velblouda, obratel žirafy, pouštní písek ze všech zemí Afriky, šperky vysoké intelektuální i finanční hodnoty apd. Více o našich expedicích www.alexandrbilek.cz 

Best-stocked bar in the Czech Republic, first-class coffee, the best breakfast, UNESCO CLUB

BAR:  The best-stocked bar in the Czech Republic, 450 types of drinks, 1,000 cocktails.
COFFEE: We bring our coffee back in person from our expeditions to Africa and prepare it using a premium machine.
TEA: Ronnefeldt tea from plantations high up in the mountains, exceptionally prized and organic.
BEER: www.pivovar-kamenice.cz/pivovar, this first-class beer was ranked 4th in Europe and 9th in the world in 2018.
ICE-CREAM: We have our ice-cream prepared by a top local expert, Mr Vais.
GLASS: All drinks are served in first-class glassware brought back from all over the world.  
PORCELAIN: All of our meals are served on genuine blue onion porcelain. We are the only hotel in the world to do so.

BREAKFAST: Breakfast is served in the form of a buffet. Hot and cold dishes are available, served with our homemade bread and rolls. We bake cakes, serve pancakes, crisp sweet rolls, eggs, homemade spreads, hummus, top quality ham, cheeses, coconut, oat, soy, nut and dairy milk, grilled peppers and tomatoes, fruit and vegetable salads and high-quality yoghurts, etc. We offer high-quality juice and subject to a surcharge, we can also prepare freshly-squeezed juice for you from oranges, grapefruit, apples, carrot or beetroot. We can also bake gluten-free bread on request. We serve filtered ILLY coffee for breakfast in blue onion porcelain mugs large and small.

UNESCO CLUB: The restaurant also includes a travellers’ club which is a gallery of our activities, above all in Africa. There are 15 places here around three tables and comfortable armchairs for 3+2+1+1+1. The club also has a large-screen television which can be connected to a PC and it is also possible, subject to agreement, to use our large MAC to show photos, etc. There is also a special semi-precious stone here weighing 45 kg which was a gift from the president of Angola, as well as a tiny baobab brought back from Senegal. The artefacts to be found here also include the skulls of an elephant, a crocodile and a camel, the vertebra of a giraffe, dessert sand from all of the countries in Africa, jewellery of a high intellectual and financial value and other similar items. For more details about our exhibitions, please visit www.alexandrbilek.cz