4,5/5

5/5

9,5/10

4,9/5

Hodnocení našich hostů

Strnad
Pohostinnost v tomto podniku nezná mezí. Jsme jako rodina i jako firma vážně překvapeni. Večeře ve 4 ráno, osobní péče Saši a Jany, dokonalá atmosféra, interiér vskutku nepopsatelný, vše tak domyslené, vždy když jsme si mysleli že už nás nemají čím překvapit jsme museli hranici údivu posunout dál. Nic a to myslím vážně že absolutně nic nebylo odflaknuté, jejich přístup ke každému je tak individuální až se nám nechce věřit že to je v lidských silách to vydržet tak dlouho. Jídlo neuvěřitelné-opravdu pecka, boruvkové knedliky jsem lepší neměl, ten výběr chlastu:), krb, prasjaní dřeva, pečené housky 24 hodin, suroviny prvotřídní, žádné náhražky... uherak jsem neměl 20 let, cibulak jsem nikdy moc neměl rad ale nyni vím že má něco do sebe, víc nám v něm chutná, to vytříbené sklo na víno ale i obyčejnou vodu, hudba ani nahlas, ani potichu a hlavně velmi příjemná.. atmosféra dělá z tohoto podniku opravdový klenot zasazený do samoty v lese. Mockrat děkuji za sebe a rodinu, vážíme si jak vás všech, vaší obdivuhodné trpělivosti, profesionality a lidskosti. Děkujeme za to co přinášíte gastronomii a tomuto oboru vůbec, obdivujeme co děláte ve světě, v Africe a držíme palce aby se vám oběma podařilo odcestovat Afriku, chybí vám už jen málo. A speciální poděkování posíláme čtyřnohým kontrolorům. Oba dodávají celému koloritu skutečnou korunu. Uff... moje první recenze a vyznání lásky de-facto. Jo a v boxu na Afriku máte příspěvek.
Petra P. s rodinou
Dobrý. Moc fajn. Nečekaná zastávka a bylo to to nejlepší z celého pobytu ve ŠM. Kromě servisu proti kterému se nedá říci ani popel, kromě přístupu, proti kterému se nedá říci ani popel - kromě duchovní stránky, kterou jsem byl zde doslova zalitý, kromě aktivitám pana Saši a paní Jany, kromě cestovatelské galérie uvnitř restaurace se zásobou několika set fotek a kromě energie, která se v tomto podniku nedá nenačerpat musím také vzdát hluboké poděkování a vyslovit radost z něčeho, co nám bylo do poslední chvíle utajeno. Těsně před odchodem ze dveří vykoukla černoška. Dívka kterou tito super lidé podporují mnoho let jako hromada jiných, ale s tím rozdílem, že tuto dívku dokázali dostat do ČR. Je to fantastický příběh (usuzuji jen z pár minut, které jsem měl tu čest vyslechnout) a je to poučný, srdceberoucí, nádherný pocit se potkat s někým, kdo má schopnosti, elán a skutečnou chuť takové gesto udělat a dotáhnout myšlenku do konce. Bravo, děkuji, jste super a abych přispěl svým málem k dílu, posílám vám na uvedený účet na webu alexandrbilek.cz maličký příspěvek.
Amotz and Martina
How are you two? I hope you are relaxing a bit after those crazy days we had in the weekend. We also needed some days off. We would like to thank you- thank you for listening, for caring, for your smile and for the great service. There are so many things we would like to thank you about. It had being an honor for us to celebrate our wedding-day at your place. We couldn’t choose better! Our friends are still talking about YOU, how much work you had and how could you stay with a smile on your face and be so kindly and cool. They really appreciate the work you did there! And of course, they can’t not forget the food, that was amazing! The Czech meals with your touch, fresh food, great homemade bread, the buffet was delicious, Svickova, duck breast and so on... And not just on the wedding day, we’re glad they could try and enjoy your wonderful style for the Czech dishes. The guys from Israel asked if you’ll come to celebrate the wedding in Israel :D We really feel that we had the luck to meet you, and be in your cozy, homely, and authentic place. You two and your stuff are people with huge heart, always did the work with pleasure and smile, honest and above all you’re good people. You gave us the feeling that everything is possible, we didn’t heard the word “no” from you- as the Indian says “Sab Kuch Milega” (everything is possible). always you found the way to listen to us and to make us pleased, even if you had to sacrifice your business a bit. It’s inspiration to all of us. But we are sure it will do good with you. So, we’re grateful for that! There were few little things that happened not as we planned but they couldn’t influence the whole event which was amazing, as our guests say. We would really like to apologize for the behaving of one guest on time of checking-out. It was embarrassing for us to hear about it and we feel shame that you had to experience it. None of you deserve this kind of behaving, Our friends and family also wanted to apologize for it (some saw it). They wouldn’t like it to reflect on them and us. And for the last paragraph of the letter, As you (Jana) told us two month before our wedding while we were talking about “what if”, and you told us about that movie “About Time”, that its getting rainy and everything ‘can happen’ is happening, he asked her if she would change something in that wedding and she answered:” I wouldn’t change a thing” (we don’t really remember if it was the exact sentence :D). And so do we. It couldn’t be more perfect, you’ve very big part of it, you gave us wonderful platform as we thank before. We are happy to know you two and we are sure that we will see you again, THANK YOU, JANA AND ALEXANSDER AND ALL THE GREAT STAFF OF HROMOVKA HOTEL From Martina and Amotz Halperin And from all the wedding guests p.s. As my parents says, you’re more than welcome to their place in Israel, to have authentic experience of Israeli kibbutz. Or only just to say hello.
Alena a Alenka Kozličkovi.
Dobrý den, moc děkujeme za krásné ubytování v nádherném prostředí, a hlavně děkujeme p. Bílkovi a celému personálu za super jídlo, prostředí a pohodičku. Moc si važime že jsme u Vás mohly s dcerou užit pár krásných dni. Alena a Alenka Kozličkovi.
DH
Zdravím, dnes jsem se stavil na Hromovce a dal si špičkovou česnečku ve které byla hromada jáhel!!!!!a k tomu houstičky z jejich těsta. Neuvěřitelně chutné, vyvážené, prostředí přívětivé, milé, neformální přesto velmi profesionální a zdi plné fotek z cest cestovatelů.. děkuji vřele, budu doporučovati
T.Čadek, Děčín
Jenom krátké posezení nad česnečkou s výtečným pivem a velmi ... VELMI příjemnou obsluhou v podobě pana Bílka s jeho partnerkou mě přesvědčilo, že existují velice příjemné, dalo by se řict "rodinné", restaurace. Musím se přiznat - nad přístupem k podnikání na takové úrovni mi spadla brada!!! Nic tak báječného jsem opravdu nikde nezažil! Jestli někdo váhá nad zdoláním kopce a návštěvě Hromovky, měl by svoji nerozhodnost přehodnotit. Mnoho štěstí v podnikání.
Kalický a spol.
Řeknu vám přátelé jedno. Tyhle lidi jsem potkal v restauraci ve Stodůlkách, když ji ještě provozovali. Byl jsem z nich opravdu unešený a to prakticky nikdy neříkám. Servis, výběr a všechno okolo včetně toho nádherného nádobí a ták. A když jsme si jeli zalyžovat do Špindlu, rozhodli jsme se navštívit Hromovku. Vrátili jsme se z lyží v 17 hodin a že si dáme véču. Poslední vlek nám ujel a tak voláme, zda by pro nás někdo nepříjel. Ano, není problém, 24 hodin plný servis praví pán na druhé straně telefonu. Za pět minut pro nás přijede osobně na skútru, usadí nás do restuarace a ještě než stačíme říct půl slova, už máme na stole nádherný panáky na přivítanou, další 4 sklenky se vzorky piv, další tři sklenky se vzorky domácích moštů a hned lístek, ze kterého je těžké si vybrat. No a co následovalo? Místo večerní jízdy do Prahy přespání, jídlo, pití a všichni čtyři na dvoulůžáku a ještě za to nic nechtěli. Že prý dárek že jsme chodili k nim do Trifota. Samosebou že jsme jim zaplatili, nebudu někoho vyžírat když se pro nás přetrhne. Přátelé, řeknu vám jedno, tenhle podnik pro mě znamená naprostou a neoddiskutovatelnou jedničku a to nejen za to žrádélko, pitíčko ale za servis, který jsem snad nedostal ani v pětihvězdě. Pana Bílka a slečnu Janičku zdravím, děkujeme a nechali jsme vám nějaký sponzorský dáreček pod prvním květináčem od klavíru!!! opravdu smekám.
Svátek
Díky, famózní!!! Nádherné počasí, prvotřídní servis a pane Bílku! Strašně rádi se vracíme a hádejte kvůli komu?
Andy S
Jsme na Hromovce.. dáváme si kachničku, líčka s kaší, rakytníkový koláček, kávičku z Konga...Je nám fajn a ještě do zítřka nám bude fajn. Je tu super sníh, úžasná atmosféra, připadám si jako doma, vaří líp než moje žena:) Díky, po 6 letech zase zpět!! AS
Šárka a Milan z Prahy
Děkujeme panu Bílkovi i celému týmu za nádherné 4 dny pobytu. Atmosféra hotelu je velmi příjemná, milí a přátelští lidé, vynikající kuchyně, a to vše v úžasné přírodě s nádherným výhledem. Rádi se opět vrátíme a budeme dále šířit vynikající pověst hotýlku Hromovka. Děkujeme !!!
Kateřina Klusáková
Zastavili jsme se na Hromovce, bohužel už bylo zavřeno. Po cestě do města zpět proti nám jede sněžný skútr. Zastavuje a řidič se vyptává, zda něco nepotřebujeme. Asi jsme byli dost unavený. Jak to dopadlo? Byl to sám pan Bílek, naložil nás, odvezl na Hromovku, dělal nám borůvkové knedlíky, perfektní kulajdu, ještě pekl housky a nakonec to završil kávou z Burundi. No musím uznat, že to bylo famózní, všechno, jídlo, pití, přístup. No a to není všechno... Právě sedíme v restauraci Trifot v Praze, nádherná restaurace a dáváme si kávu. V tom nám slečna řekne, že káva je z Burundi. Podíváme se na sebe, pak na slečnu a než stačíme něco říct, najednou kolem nás prochází pan Bílek. Neuvěřitelná náhoda. Včera na Hromovce, dnes v Trifotu a oba podniky provozuje pan Bílek. Jsme v šoku. Děkujeme a gratulujeme!!

Napište nám i vy vaše hodnocení 

Byli jste u nás spokojení? Napište nám, uděláte nám tím radost. Nebo  odjíždíte naopak nespokojení? Budeme rádi za kritiku, uděláte nám tím velkou službu.