Horský hotel Hromovka

hudba

Kniha hostů

Jméno:  
Kolik je pět krát dvě?
KLIMEŠ / PRAHA 29.1.2013, 10:17
Motto dne od Francoise Sagan: “Peníze nikoho neučiní šťastným, ale raději budu naříkat v Jaguáru než v autobuse.” Začetl jsem se totiž do pochval i kritik. A ke kritikám se tento slogan dost hodí. Co říkáte? Naposledy nás u vás inspiroval tatarák z lososa:)
Fabiánová s rodinou 17.1.2013, 11:44
Luxusní biftečky a meruňkové knedlíky. Děkujeme, budeme se vracet.
LUP 10.1.2013, 22:48
Připojuji se k pochvale, stálo to za to...........
POJAR 10.1.2013, 11:23
Děkujeme za fantastický týden. Byl to opravdu relax. Co se týče nového jídelního lístku, je určitě o polovinu chudší než ten z loňského roku, jde ale vidět, že na něm je zapracováno. Jako opravdovou bombu a bláznovství vidím fakt, že máte ovocné knedlíky na objednávku. Borůvkové, které jsou v nabídce mi stačí, přesto, pokud mi nabídnete, že mi uvaříte meruňkové na konkrétní čas, je to opravdu pecka. Je fakt vidět rozdíl, pokud jsou knedlíky uvařeny ráno a dávám si je večer, nebo pokud jsou uvařeny a okamžitě na talíři. To je opravdu šlágr. Děkujeme, ještě se v únoru stavíme jednou, byť na kratší dobu.
JANEK JANEK 1.1.2013, 4:35
Tak právě jsme na konci oslavy, Hromovka se bavila, zábava, tanec, muzika, dobré jídlo. Super atmosféra. Nejlepší Silvestr. Hromovko, jsi skvělá...
KLAUS 26.12.2012, 16:02
Bezva, nejlepší vánoční pobyt, opravdu hluboká poklona
PEŠKA 12.12.2012, 12:32
Dobrý den zlatá Hromovko. Už k vám jezdíme 7 let, vždy jen na víkend. Nyní se chystáme na týden. Moc se těšíme jak na vás, bar, vlkodava, biftek tak borůvkové knedlíky. Nemůžeme se k vám dovolat, proto si objednáváme touto cestou na 13.12.ve 14 hodin čerstvé 3x borůvkové, 2x meruňkové a 1x jahodové knedlíky. Ve 14 hodin budeme u stolu a pokud to bude možné jako minule, pokud bude mít kuchař čas, udělejte nám je chvilku před příjezdem. Ty uvařené a zrovna vyndané z horké vody jsou nejlepší:)) Moc si vymýšlíme? Njn, rozmazlování u vás si rádi necháme líbit:)))) Díky.............
FIREMNÍ AKCIČKA 11.12.2012, 19:09
Děkuji za bezvadný servis, byl jsem velice překvapený, že někde na horách existuje podnik, který má tak úžasný servis, ochota s námi být až do rána, bezvadné jídlo, i těch několik kouzel bylo dost na úrovni.Nyní jsem byl u Vás s firmou, příště jedu s rodinou. Máte ve mě a u ostatních kolegů a kolegyň jisté nové zákazníky. Navíc mám dojem, že už byla objednávka na další akcičku poslána:) Mějte se tam nahoře fajn a držím palce....spokojený zákazník
STRNAD 2.12.2012, 12:46
Ahoj Hromovko, bylo to fajn. Petr s Adélou
LUKÁŠ NOVOTNÝ 27.11.2012, 1:37
Děkujeme, bylo to super. Kvalita se u Vás nezapře. Navíc mě šokovala doména www.nejlepsihotel.cz kterou vlastníte. To byl dobrý tah:) Přijel jsem na doporučení pana Kulíška, který k vám jezdí asi 10 let. A musím říci, že nás tam budete mít dost často. Mějte se a přejeme hezkou a úspěšnou sezónu:)))
STRNAD 22.11.2012, 8:00
Vynikající servis. Byl jsem tu s rodinou poprvé na doporučení a nemám slovo výhrady. Děkuji za mimořádnou pozornost i panáky hruškovice zdarma:) a budu se těšit na leden. Ta konverzace níže byla asi zbytečná, připadá mi, že debatovat o podtrobnostech můžete mailem, je to příliš dlouhé a nikoho rozebírání asi nezajímá. Hlavně ty stovky recenzí před tím mluví sami za sebe. Ještě jednou vřelé díky
Valeš 19.11.2012, 15:01
Bezvadná krmě,super borůvkové knedle. Děkuji a nevím co to ten pán povídá, to se musel asi blbě vyspat:))Bylo to moc fajn.Jezdím k vám již 15 let, nejdřív z manželkou, pak s manželkou a dcerou, teď zase jen s dcerou. Pořád super. Díky Bílkovci:))
ALEXANDR BÍLEK 15.11.2012, 3:33

Dobrý den. Děkuji za Vaši reakci. Takže se budeme těšit.

Toulovec 14.11.2012, 15:05

Dobrý den, rád bych reagoval na poslední dva příspěvky v této rubrice. Docela mě zaujaly. Nespíš proto, že pod jménem "loňský host" vystupuje moje partnerka. Snažil jsem se jí přesvědčit, aby odhalila svou identitu, ale bojí se. Rádi bychom k vám teď v zimě zase jeli a ona by to, prý, nedokázala. Slibuji vám, že po naší návštěvě, nebo možná ještě během ní, se vám přiznáme. Teď musím respektovat její přání......

hotel Hromovka 9.11.2012, 4:31

Dobrý den. Je to sice asi druhá kritika, která v tom ohromném množství pochval trochu vyčuhuje, ale akceptuji to. Je klidně možné, že Vaše zdání bylo takové, jak říkáte, přesto Vás musím ujistit, že pokud by někdo z našeho týmu jen náznakem zjistil, že někdo spokojený není, řešíme to hned......

lonsky host 8.11.2012, 16:37

Musím se také připojit se svými postřehy. Jak tu čtu jen samé kritiky, tak jsem čekala skutečně prvotřídní kvalitu, servis a hlavně profesionalitu a vstřícnost personálu. Prostředí bylo velmi hezké, pokoje čisté s hezky zrekonstruovanou koupelnou na patře, jídlo také chutné. Co se mi nelíbilo, byl přístup personálu, který preferoval očividně spíše zahraniční hosty....

Petrlík s bráchou a 22.10.2012, 23:06
LUXUSNÍ TÝDEN. ŽE SI PŘIŤUKNU S PANEM PREZIDENTEM JSEM ANI NÁHODOU NEČEKAL. JE TO BOURÁK A VÁŠ SERVIS, VAŠE KUCHYŇ A VŠECHNO OKOLO TAKY. HLUBOKÉ DÍKY....
Šárka a Vašek 28.9.2012, 11:56
Líbilo se nám naprosto všechno! Velice příjemný a ochotný personál, k jídlu jsme nemohli mít jednu jedinout výtku!!! Luxusní míchané nápoje. Nádherné, čisté prostředí jak v hotelu tak v okolí. Ty dva dny stály opravdu za to a tento podnik mohu 100% doporučit. Určitě se sem rádi vrátíme.
HOTEL HROMOVKA 25.9.2012, 23:21
Děkuji mnohokrát všem. Máme velké štěstí, jezdí k nám opravdu jen pohodáři. Je to znát na atmosféře. Rozhodně nejsme bezchybní,tuhle se nám nepovedla večeře:( , neboť se kuchař stal obětí svých experimentů. Pokud ale komukoliv něco nesedne, není problém připravenou večeři vyměnit za cokoliv z jídelního lístku. Děkujeme všem za přízeň a přejeme vám hezký podzim. Alexandr Bílek
Lenka Kopřivová 25.9.2012, 18:54
Krásné prostředí, velmi útulné pokoje, vynikající kuchyně, naprosto vzorná péče personálu. V dnešní době až neskutečná srdečnost. Byli jsme jak v ráji. Všem doporučujeme. My se velice rádi budeme vracet, ikdyž jsme ze vzdálené Moravy. Moc děkujeme a těšíme se na setkání.
Milan Šimonovský 22.9.2012, 17:23
Byli jsme velmi příjemně překvapeni,Hromovka je přátelský domácí podnik s výborným jídlem.Už plánujeme další návštěvu.
HOTEL HROMOVKA 19.9.2012, 22:12

Děkujeme za chválu, mockrát děkujeme. Příště to bude určitě ještě o kousek lepší...Přejeme hezký podzim všem:))

Trmačovi 18.9.2012, 11:19
Nevíme, jestli má vůbec smysl k té řadě pochval přidávat další, ale udělat to musíme - neboť vše bylo ještě lepší, než jsme z recenzí očekávali. Nevím, co dodat navíc, neboť vše je již mnohokrát popsáno níže a my to jen podepisujeme.
slevomat 31.8.2012, 14:39
Úžasný přístup k hostům od majitelů i personálu, vynikající kuchyně.
slevomat 31.8.2012, 14:38
Pobyt v Hotelu Hromovka se naší rodince moc líbil a všem ho vřele doporučujeme. Útulný pěkně vybavený pokojíček s krásným sociálním zařízením..., vynikající kuchyně, ochotný nejen majitel pan Alexandr Bílek ale všechen jeho personál, milé a přátelské ubytování. Doporučujeme!!! (snad jen nějaký ten dětský koutek by nebyl na škodu :-) Lukáš R. s rodinkou (5 dnů / 4 noci)
ZATLOUKAL 30.8.2012, 13:58
Dobrý den, s přítelkyní jsme u Vás byli od 27.7.2012 do 29.7.2012. Chtěl bych Vám poděkovat za moc příjemný pobyt a velmi vřelou obsluhu, což není samozřejmé.Příště určitě dorazím na delší dobu. Mějte se moc hezky. Lukáš Zatloukal.
VIŠŇÁK S RODINOU 30.8.2012, 13:54
Dobrý den, moc děkujeme za krásný pobyt na Hromovce. Byli jsme nadšeni s přístupem celého personálu i příjemným prostředím.
HOTEL HROMOVKA 29.8.2012, 1:14

Dobrý den. Děkuji za kritiku, konečně alespoň jedna. Už jsem se divil, že by všechno vyšlo. Upřesním vám zde vše co se dá. Kuchaře školíme v PRAŽSKÉM KULINÁŘSKÉM INSTITUTU, kuchař je velice dobrý a neustále zkouší nové, moderní věci. Někdy se stane obětí experimentů, ale to je daň za to, že nejsme stejní jako ostatní. Pokud se ale vloudí nějaká chybička, někdo je nespokojený, čeká déle na jídlo apd., automaticky dáváme panáky jako kompenzaci nebo jídlo, které nebylo 100% host neplatí. Pokud se něco takového stane, musíte to přiznat. Vždy se každého ptáme jak byl spokojený. Můžeme vás pozvat na exkurzy do kuchyně, nenajdete zde žádnou chemii, natož nějakou pseudošlehačku, to v žádném případě!!! Šlehačka je výborná a děláme ji ze smetany, ve šlehačkové lahvičce a používáme bombičky. Knedlíky vaříme každý den, nikdy nezamražujeme. No a co se týče chyb, mohlo se stát, že jste nedostal prvotřídní kousek,knedlík mohl být delší dobu na pařáku a klidně se mohlo se stát, co říkáte. Škoda, že jste neměl chuť váš knedlík zreklamovat. To by jste viděl, co by se začalo dít...:) Takže přijďte příště na knedlíky zdarma a rozhodně si nedávejte polotovary z  makra:) Příště budete určitě nadšený.

Jakub 28.8.2012, 23:39
Dobrý den,zaslechl jsem, že školíte kuchaře u Pohlreicha.Nevím, jestli je to pravda.A kynute borůvkové knedlíky,jestli byli/jsou domácí a není to zmražený polotovar tak se museli válet nekde mimo ledničku.2 knedlíky ze slehackou z tuby?Né domácí?To by asi Pohlreich nedovolil.Knedlík,ktery jsem dostal byl seschlí a nedal se jíst, nejspíše "uvařený" v mikrovlné troubě.Omlouvám se, ale to co tu píšete není zas taková pravda.
Slavík 21.8.2012, 21:35
Dobrý den, chceme poděkovat za krásné tři dny u Vás. Bylo to super a budeme na Vás dlouho vzpomínat. Personál, jídlo a ta krásná vyhlídka to prostě nemělo chybu.
Veronika a Jana 20.8.2012, 11:47
moc se nám tam líbilo, není žádných výtek :)) jídlo, personál, ubytování prostě super!! Všude jen chválíme... Zdravíme všechny a samozřejmě i Miu :))
Jan Kubičko s paní z 9.8.2012, 8:41
Dobrý den, dovoluji si ještě touto cestou poděkovat panu Bílkovi a jeho spolupracovníkům za krásný pobyt na Hromovce. Rád bych se k vám znovu vrátil,protože u vás bylo opravdu příjemně a vřele vás doporučíme ve svém okolí . Přejeme vše nej... do dalších dní a loučíme se s vděčností v srdcích.
Károvi 2.8.2012, 0:38
I my se musíme přidat mezi nadmíru spokojené hosty, i když jsme měli pobyt zakoupený pře Slevomat, tak přístup k nám byl naprosto úžasný, jak od majitelů, tak od zaměstnanců (vydrželi s námi do časných ranních hodin v družném hovoru:)). Určitě se na Hromovku opět chystáme a vřele doporučujeme všem známým i neznámým:) PS: Zdravíme Karolínku a rodiče:).
BOOKING.COM 1.8.2012, 20:24
BOOKING.COM RECENZE V rámci celé ČR nemáme konkurenci v položce PERSONÁL. Hodnocení 9.9 nemá nikdo!!!! Celkové hodnocení hotelu na booking.com: 9.1 z 10 Na základě 21 hodnocení!!! Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v Hotel Hromovka. Rozpis hodnocení Čistota 9.5 Pohodlí 8.1 Místo 9.2 Služby 8.8 Personál 9.9 Poměr ceny a hodnoty 9.3
Jolana 1.8.2012, 16:08
Letos jsme strávili 4 dny na Hromovce a byli jsme nadšeni!!!Vynikající jídlo,vynikající nápoje,milá obsluha,krásné ubytování!Atmosféra jako doma v obýváku:-)))))Vřele doporučujeme!
alča 29.7.2012, 19:43
Byly jsme tam s kamarádkou před dvěma lety a letos se chystáme opět si tam zajet.Nic lepšího se asi nenajde krásná příroda klid od rušného města a o personálu ani nemluvě ten je opravdu vynikající tam by se mohli někteří učit jak se chovat k hostům.Jejich kuchyně nemá snad ani konkurenci tak dobrou česnečku a nebo šťoucháné brambory jsme ještě nikde najedli.Přejeme jim mnoho zdaru v další práci a hodně spokojených klientů
VODRÁŽKA S RODINKOU 14.7.2012, 22:01
Pane Bílku, děkujeme, servis opravdu úžasný. Chtěl bych poděkovat za vyprávění o cestách - to byla fantazie. Snídaně opravdu super, ty koláče a ten jogurt, vynikající chleba, vynikající káva, ty veliké cibulákové hrnky, ty koktejly, ta ochota, to že vám něco dojde a jedete to schánět do města, ty borůvkové knedlíky, ty bifteky, tataráčky, ten váš pes, teráska, hudba v restauraci... no prostě děkujeme, jinam už nejedeme:)) na podzim nashlesdanou:)
KONANDOVÁ 13.7.2012, 22:44
Děkujeme za neuvěřitelně příjemný týden. Jste fakt dobří, ve všem.
XFAKTOR 8.7.2012, 19:07
Díky, super prodloužený víkend. Bylo to hezký, jídlo super, obsluha neuvěřitelná, servis jak v 5 hvězdě. Miluju tohle místo. Jinak neuvěřitelné povídání o cestování pana Saši o Africe. Děkujeme!!!!!!!!!!!
Míša 20.6.2012, 23:16
Tak tohle nemělo chybu! Ubytovali nás o půlnoci, kdy všechny "super" hotely ve Špindlu měli zavřenou recepci-bylo moc pozdě! Pan Saša nás ubytoval, nabídl, že zavolá kuchaře! Jestli máme hlad. Nalil nám hruštičku, prostě super. Rano skvělá snídaně. Večer úžasná večeře, tady by se mělo pořádat školení, jak se chovat k hostům.... Nic není problém a všechno funguje. Nečekejte žádné luxusní pokoje, ale zážitky mít luxusní budete!
LUDOVÍT 14.6.2012, 0:00
Hele lidi, to fakt musím doporučit. Fakt máte na Hromovce za jedna!!!!!!
HAJSKÝ 13.6.2012, 23:11
Děkuji za fajn přístup, bylo to opravdu dobrý. Nikdy jsem nikomu nic takhle nechválil, ale váš přístup byl fakt originální a myslím že to je váš velký bonus v té obrovské konkurenci.Už jste tam 17 let, zkušenosti jsou evidentní ale nechápu, jak to že to děláte tolik let s takovým nadšením. Že jste tam nikdo jak se říká nevyhořel. Klobouk dolů a kšiltovku taky.
ZDENĚK FILIP 17.2.2012, 0:13
Mnohokrát děkujeme za super týden.Bylo to úžasné, mraky sněhu, perfektní kuchyně. Naviděnou v březnu:))
HLINKA 24.1.2012, 13:27
Opravdu parádní, setkání s panem presidentem nás ale opravdu šokovalo. Jste borci, famózní kuchyně, servis, povídání, kouzla... děkujeme a klaníme se:)))
SMILOVSKÁ S RODINOU 9.1.2012, 23:31
Také musíme poděkovat, bylo to opravdu fajn.Hodně štěstí v Africe!!
BARTAČEK 7.1.2012, 4:31
Díky za super týden. Bifteky děláte fakt nejlepší......
Skalický, Krátká 13.12.2011, 18:31
Díky za perfektní víkend na Hromovce. Super obsluha, super jídlo, super ubytování. Není co dodat. Doporučuji všem.
Hrabě 10.12.2011, 9:32
Děkujeme, bya to fantazie. První lyžování, super sníh a váš hotýlek. Děkujeme a pěkné vánoce a úspěšnou sezónu! Hrabě s rodinou
pírko 8.12.2011, 18:57
Vážené osazenstvo Hromovky, převeliké díky, bylo to fajn. Můžete nám poslat recept na zelňačku? Pokud to není tajemství po generace předávané?
petrvalsky 29.11.2011, 16:29
no kdybych hromovku neznal, kdybych neznal majitele, kdybych nevěděl jaci jsou, řekl bych si proboha co to ta ženská zažila na té hromovce? ale protože je znám, vím ze jim jde o hosty na 1. míste, ze neznám nikoho jiného, kdo by za drobnou chybu nebo nedostatek nedal velkoryse zadostiučinění, myslím si ze ty ženy nepíšou kritiku na správne stránky. znám z vlastní zkušenosti, ze kdyz náhodou něco dojde, jede to pan Saša sehnat i ve 3 rano. nikdy nic neodmitne, nic není nemožné. pokud někomu něco nechutna, dostane třeba biftek zdarma nez aby nechal nějakého hosta odejít nespokojeneho. neustale všem dávají panaky slivovic zdarma... znám je 6 let a proto jsem musel zareagovat. bud došlo k omylu nebo byl někdo mimo. ta výměna nazoru je uz koukám vymazána a to je dobře. nehodilo se to. hezky den všem.
stivinova+ barta 29.11.2011, 13:40
děkuji za perfektní služby. tesime se opet na leden. doporucuji na komentar nize nereagovat, jezdime k vam uz od te doby, co se nam narodila Natalia, coz je 9 let a nedovedu si predstavit co te zenske preletlo pres nos. dekujeme a. mejte se!
manželé ČIHÁKOVI, Pr 8.11.2011, 20:07
Vážený pane Bílku, děkujeme Vám za příjemně strávený pobyt od 28.10. do 30.10. Jsme rádi, že u Vás vždy najdeme 100% servis a skvělou kuchyni. Těšíme se opět v lednu 2012 !
Lenka a Tomáš Vojtěc 20.10.2011, 9:29
Udělali jsme si u vás krásné babí léto, plné procházek (někdy i neobvyklou cestou :-)), vynikajícího jídla, příjemného poctivého \"prvorepublikového\" přístupu k hostovi, kdy si člověk připadá opravdu opečovávaný. I ryby jsem se u vás naučila jíst :-). Určitě přijedeme bzry zase a doporučujeme vás, kde se dá, protože to stojí za to. Hodně štěstí v podnikání i cestování :-) Vojtěchovi
STRNAD 16.10.2011, 0:17
Dobrý den. DěkujI za fajn víkend. Nikdy jsem nic podobného nezažil, opravdu klobouk dolů. Kuchyně,obsluha,péče nevídaná,z příběhů z cestování pane Bílku jsem byl odvázanej a hned připravuji s manželkou plán na jaro.Díky vám, jinak bych se nerozhoupal. Mějte se a ať máte hromadu spokojených hostů......
HROMOVKA 21.9.2011, 22:55
Děkuji také, jste fajn dvojka:)) Alexandr Bílek
Bája a Luki 18.9.2011, 20:25
Mooc děkujeme za úžasný tataráček:)super atmosféru, kvalitní vínko a jedinečný přístup k hostům..cítili jsme se moc fajn:)to se jen tak nestává a nevidí.."ať žije kouzelná Hromovka:)"určitě se vrátíme:))))))) a taky děkujeme za adrenalinový zážitek:) - jízdu Vaším roverem...Ať výjde ta Afrikaaa:)
zika 17.9.2011, 10:06
Děkujeme, pobyt byl úžasný, váš přístup je fakt jedinečný.Jsme dost nároční, nesnášíme neprofesionální práci, u vás jsem se s manželkou cítil konečně po dlouhé době jako vážený host. Jde o váš přístup, na kterém jde vidět že vám záleží na tom, aby se host vrátil. Jde o jídlo, které fakt nemělo chybu, jde o prostředí, kterému není co vytknout, jde o vašeho nádherného psa, který dodává vašemu místečku super atmosféru a v neposlední řadě, pane Bílku, vaše neúnavné povídání o všem tom jídle i cestování.Je s podívem, že už to děláte 16 let, že máte pořád energie, jako by jste do toho byl čerstvě zapálený. Opravdu jsem z vás opravdu vedle. To, že jste jedineční inzerujete ale realita je ještě lepší.Pěstujete si vlastní peruánské brambory-jediní v ČR? mrkev vlastní? dokonce vlastní vodu, ve speciální ledové kostce? to je fakt originalita.A ta voda je skutečne mimořádná...20.000 let stará? hm, super díky moc
Peldovi 24.8.2011, 10:33
Chceme moc poděkovat za překársný víkend, který jsme u Vás strávili. Jako desítky dalších i my musíme jen chválit. Příjemný personál, skvělé jídlo, krásný pokoj s vyhlídkou. Cítili jsme se s Vámi jak doma. Jediné co nám chybělo, byli naši kluci. Takže příště se na Vás těšíme již všchni čtyři komplet. Mějte se krásně, ať se Vám vše daří a brzy nashledanou Milan a Pavla.
Chmelařová 10.8.2011, 10:52
Moc děkujeme za super týden u vás.Skvělá kuchyně,úžasný přístup personálu k hostům...Všude krásně čisto,útulno-prostě opravdu rodinná atmosféra.Ještě jednou děkujeme a mějte se fajn Chmelařová s rodinou
Strýda 9.8.2011, 12:28
DÍKY, SUPER SLUŽBY. Strýda
KEJHA 1.8.2011, 0:36
Tyjo, to byl mazec. Super, moc děkujeme. Vyprávění o cestování mělo šťávu a spád. Ještě nikdy se mi nestalo, abych vydržel tolik hodin povídat někoho jiného:)) Ty vaše stránky jsou úžasný, máte to vymakaný. Mějte se moooooc fajn. Milujeme vás:))))))))))))))
Štěpán a Kačka 28.7.2011, 22:38
Právě jsme se vrátili ze 4denního pobytu na Hromovce a jsme nadšení! Perfektní ubytování, neobyčejně vstřícný personál a mňamózní jídlo! :D Určitě se budem chtít časem vrátit! Děkujeme za špičkovou dovolenou :) K+Š
Jirka a Dorka 27.7.2011, 23:20
Ahoj, dovolená u Vás byla jako pohádka. Fajn ubytování, skvělé jídlo a perfektní personál se zájmem o hosta. Ve Špindlu jsme vyzkoušeli několik podniků, ale Hromovka je bezkonkurečně nejlepší. A Mia je prostě miláček... a to MOJITO :-) Jako v Karibiku. Těšíme se na další návštěvu Hromovky.
Machálkovi 24.7.2011, 23:36
Děkujeme za parádní víkend strávený u vás.Snídaně i večeře neměly chybu a výborné míchané drinky od pana Saši!Také vaše kouzla byly super.Zdraví Machálkovi z Vysočiny
VVN 18.7.2011, 23:00
Hromovka je nejlepší místo v Krkonoších! Díky za parádní víkend, báááječnou kuchyni a super atmosféru. Tam u vás nahoře, to je úplně jiný svět oproti nevkusnému a předraženému Špindlu pod vámi - máte navrch (nejen doslova). Určitě se vrátíme!
Dita 13.7.2011, 9:22
Děkujeme za příjemný červnový víkend, který předčil naše očekávání. Vše skvělé!!!
MUDRA 12.7.2011, 11:14
Zdravíme všechny co se o nás tak hezky starali byl to opravdu krásný víkend už se těšíme na další návštěvu u vás budeme vás všude chválit a také doporučovat.Ještě jednou za všechno dík Mudra. ps.dojeli jsme v pořádku žádný další karambol nás už nepotkal........
Farina & Cody 11.7.2011, 23:09
Perfektní služby a pozitivní přístup ke všemu. Díky Hromovce už víme, jak se má cítit hotelový host, takže bylo super jezdit na kole po Krko s pocitem, že se večer vrátíme do týhle parády. Ať vám vše vychází.
KOVANDA S RODINOU 5.7.2011, 15:51
Děkujeme za péči, které bylo až až. Přibral jsem 2 kg. Jde vidět že kuchař je vyškolený.Pane Sašo, dík za kouzla, děti na vás myslí kudy chodí. Díky za vyprávění z cest a díky za inspiraci. Milá Petro, děkujeme za vše, vynikající snídaně a vyčerpávající informace.Díky také Mie, krásný to vlkodav..... Dá se říci, že jsem si ťukal na hlavu, jak je možné vyprodukovat tolik chvály na jednom místě. Říkal jsem si, ty lidi jsou úplně hotový.Na místě jsem se z toho málem (víte co:))) ).Nyní mohu říci zcela zodpovědně že miluju rodinu a Hromovku:))
Svobodová s rodinou 3.7.2011, 7:39
Mooooooooc děkujeme za nejkrásnější dovolenou co jsme kdy měli. Jste jedničky.Super personál a hrozně moc dobrá kuchyně.Bylo u Vás strašně fajn, nechtělo se nám domů.Určitě budem u Vás trávit dovolené.Moc děkujem ještě jednou za krásný víkend.
Petra a Pavel 1.7.2011, 8:59
Zdravím všechny, tento horský hotel můžeme jen doporučit, byli jsme zde na víkendovém pobytu a bylo to vážně super. Když bychom měli vypíchnout věci, které nás opravdu zaujali, tak to byl krásný výhled od hotelu, z toho jsme byli opravdu nadšení, výborné jídlo, všude čisto, krásné nové koupelny, 1400 míchaných nápojů, okolní příroda krásná, výborná bramboračka, příjemný personál a krásný pes, kterého jsme ještě v životě neviděli :-). Když bychom měli říct zápory, tak žádné nejsou, jen třeba nějaké připomínky, které by se mohli do budoucna zlepšit a to je ta příjezdová cesta k hotelu a po použití sauny by se uvítal i nějaký menší bazén, ale to je otázka peněz a hodně práce, nejsou to žádné zápory, které by jsme vytkli, jen poznatky, které by se mohli do budoucna vylepšit :-) Určitě k Vám ještě někdy zavítáme a budeme všude doporučovat, popravdě se nám ani nechtělo vracet domů, ještě jednou velké díky za krásný víkend :-)
SAMANTHA KOLAŘ 1.7.2011, 8:51
Dzienkujem za super servis, milujeme vás. Na ambasadě budu jeste 2 roky, tak muzete kdykoliv u nas prespat. Rada vas ubytuji, i kdyz takový servis nemame.Bude to ale i tak zajimave. Mojito u mě muzeme delat take.Ahoj na Hromovce
HOTEL HROMOVKA 28.6.2011, 15:19
Děkujeme všem za chválu. Strašně moc si toho vážíme.Pokud má někdo sebemenší problém během pobytu, klidně to napište.Máme tak neuvěřitelné hodnocení až se zdá, že se nám to zdá:))))Nějaká kritika by se skoro hodila:)) Plánů na zlepšování je hromada, vše je bohužel o penězích a tak to nejde tak rychle, jak bych si přál. Když nám zachováte přízeň, uvidíte, že se vše zdokonaluje. Ještě jednou děkuji všem a přejeme vám všem hezké léto. Alexandr Bílek, Petra Lešová a pes Mia:))
Jarka Láda Kubík z H 27.6.2011, 23:48
Ahoj všichni na Hromovce jedno poděkování už jste dostali ale po přečtení všech díku se i já musím přidat at ti co to budou číst vědí že je to u vás opravdu moc fajn rádi se budem vracet. Už jen z toho duvodu že za víkend se nedá vše ochutnat.A tak už se těšíme na srpen díky za vše.)))
Petr, Zdena, lucinka 26.6.2011, 11:21
sama chvála, říkáme si, to není mozne. žádná kritika. no ani naše rodinka nenašla zádné minus a to si dost často postezujeme. dokonce v koupelnach a wc vám to strašne pekne voní. jj přeci jen drobnost, sauna. šla zadaná az do půlnoci. takže byt v Saune od 0-1 rano bylo dost pozde ale zase by nás jinde do sauna takhle pozde nikdo nepustil. takže v pohode, takže příště budeme rychlejší a rezervujem si saunu včas . jinak jídlo super, luxusni, cibulak nádherný, snídaně super, večeře super, hudba v restauraci skvostna, vyber nápojů obrovsky, počasí vyšlo, pes k zulibani, ptáci rano řvou ale to je lepší nez tramvaje u nás, pani vedoucí stihla, příjemná, pan šéf nás bavil do 3 hodiny, historky z cest a kouzleni, proste to mate vymakany. mějte se a hodne uspechu. diky
SEXBOMBA z Moravy 26.6.2011, 0:19
Hi Hromovko, bylo to super. Mojita děláte nejlepší, nikde lepší nedělaj a to jsem jich vypila. Sice jsem koupila pobyt rodičům, ale protože to nějak nedopadlo, jela jsem tam s tím (no však víte) přítelem. To, že jsem koupila jednou v životě něco zlevněného je jedna věc, druhá věc je, že i kdyby to stálo 5x víc, ty prašule bych za to zase dala.Prostě takovej relax to bylo něco.Rozmazlování mám moc ráda a užila jsem si ho až na půdu.Mějte se a budu doporučovat...ahoj Marika s Lukášem
ZDENĚK BURIAN 25.6.2011, 22:57
Ahoj Hromovko, Bílkovic rodinko:) Jsme doma, zpět v realitě, jojoj, toto bolí. Děkujeme a příště naviděnou:)))
PECHAR, STRÁŽNICE 25.6.2011, 18:14
Tak odjíždíme, díky, od zítřka zase k snídani jen rohlík s maslem. Nejvíce jsem si užil ty vaše snídaně a hlavně oceňuji hrnečky (to je jedno že jsou cibulákové) ale hlavně výběr hrnků. Všude mají jen malé a pořád chodit mě ráno nebaví.Tady jsem si vzal cibulákový pullitr, natočil kafíčko, naložil snídaníčku a dřepnul na terasu. Tečka, to je vše co potřebuji poránu. Mějte se, máte nás v hrsti:))) už se nás nezbavíte.... Jo a možná to nějak vymyslím a přijedeme s firmou v říjnu. Ozveme se. Pechar s manželkou (čtvrtou:))
PK PRAHA 6 25.6.2011, 18:05
Připojuji se k ovacím. Jde vidět, že váš kuchař jezdí na školení do PRAKULu. Je fajn, že jdete tímto směrem. Také obdivuji vaši všestrannost, zůčastnit se v SÚDÁNU festivalu polévek a vyhrát 1. místo je obdivuhodné.Mějte se PK
HORÁKOVÁ S RODINOU 25.6.2011, 17:56
Jo a ještě něco, manžel po mě chce, abych mu vyvařovala svíčkovou.To je teda pěkný:)) Ta vaše byla fakt dobrá a borůvkové knedlíky taky ( všechno bylo super).
HORÁKOVÁ S RODINOU 25.6.2011, 17:52
Děkujeme, bylo to u vás bezvadný. Mějte se fajn a těšíme se, pane Bílku, na vyprávění z dalších cest. Ty vaše zážitky jsou opravdu neuvěřitelné a závidíme:)) Vaše žana je ale trpělivá, to se jen tak nevidí. Cestujete moc často a namůj vkus nebezpečně a proto bych vás doma nechtěla:))
slovenský 22.6.2011, 23:26
CHCEME PODĚKOVAT ZA VAŠI PÉČI, JSME JIŽ DOMA A VZPOMÍNÁME. sloveský z pokoje 205
MARTINKOVÁ 19.6.2011, 22:23
ŘÍKALA JSEM SI, VŠICHNI PĚJÍ SAMOU CHVÁLU A BYLA JSEM ZVĚDAVÁ, ZDA NEBUDEME MÍT SMŮLU. ALE BYLO TO JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ JSEM ČEKALA. OPRAVDU OBDIVUHODNÝ SERVIS, TA OCHOTA, TO JÍDLO A TEN VÝBĚR NÁPOJŮ. TEN VÁŠ PEJSEK:))) NEBO SPÍŠ PES, NIKDY JSEM TOHLE PLEMENO NEVIDĚLA, JE TO NÁDHERNÉ ZVÍŘE A PASUJE K VAŠEMU HOTELU PERFEKTNĚ. MANŽEL CHCE KUPOVAT TU VAŠI TROUBU NA ŘÍZKY, CHCE JE MÍT TAKY 100% ZDRAVÉ TAK NEVÍM NEVÍM ZDA TO DOPADNE. TAK CHUTNÉ POLÉVKY JSEM TAKÉ NEČEKALA. NEJLEPŠÍ BYLA TA ČOČKOVÁ, S KTEROU JSTE VYHRÁLI NA TOM FESTIVALU POLÍVEK V SÚDÁNU?? NEBO KDE TO BYLO?? OPRAVDU DĚKUJEME, BYLO TO U VÁS FANTASTICKÉ A BUDEME SE TĚŠIT NA SHLEDANOU:))) MARTINKOVÁ S MANŽELEM
KONVALINA 18.6.2011, 1:17
Teda musím uznat že to je bomba. Super, jsme překvapeni ze služeb, které předvádíte....
HODNOCENÍ 28 HOSTŮ 12.6.2011, 16:27
recenze z www.booking.com hodnocení od 1-10 Hromovka je ve Špindlerově Mlýně na 1. MÍSTĚ Čistý 8.7 Pohodlný 8.3 Místo 9.2 Služby 8.9 Personál 9.8 Poměr ceny a hodnoty 8.5
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:24
Хорошее расположение для тех, кто предпочитает тишину, покой и красоту природы вокруг. Отель расположен в горах над городком Шпиндлерув млин. Но расположение столь удачно, что прямо от отеля вы можете на лыжах доехать до двух основных подъемником: Снежка и Хромовка. В город можно спуститься за 10-15 мин, а если не хочется подниматься, то вас заберут и доставят до отеля с ветерком. Кухня отличная, большой выбор напитков. Хозяин радушный, гостеприимный и очень разносторонний человек. Персонал вежливый. Чувствуешь себя как дома. Wi-fi в каждом номере. Всем рекомендую.
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:23
Die Einrichtung der Zimmer war gut. Die Bäder sind alle neu und auf einem sehr guten Standard. Des Weiteren ist das Restaurant sehr schön eingerichtet. An einem Abend gab es Jazzmusik von einer Live-Band. Die Besitzer des Hotels sind sehr freundlich und sehr zuvorkommend.
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:23
Znakomita atmosfera, życzliwy personel, smaczna kuchnia , szybki WiFi
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:22
hotel kameralny- domowa atmosfera-pomocna dyskretna obsługa- przyjażni właściciele- widoki z tarasu na góry w słońcu
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:22
Hotel położony w górach, cisza, spokój i piękne krajobrazy, znakomity personel, bardzo sympatyczna atmosfera, smaczna kuchnia, idealne miejsce dla narciarzy
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:21
The staff was sweet and nice. There were nice clean and a nice restaurant
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:20
Best service, family atmosphere, very friendly staff
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:19
Excellent food, friendly staff and good position for skiing holiday. Free Wifi and access to computers.
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:18
Great location for hiking/biking, very friendly staff, nice restaurant.
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:17
absolutly best hotel thank you:))
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:17
brilliantly services, nice staff
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:16
super, super, super, super, super, super 100% good place, staff, food, trinken
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:15
Po dlouhé době jsem v čechách zažila hotel a přístup, kvůli kterému už několik let jezdíme do alp. Pokoje neuvěřitelně čisté, milý a ochotný personál, vynikající jídlo a nadstandartní individuální přístup. Hotel leží v náherné přírodě, krásný výhled. Doporučuji naprosto všem! Konečně nemusím pro úsměv ochotného personálu jezdit do alp nebo 5hvězdičkového hotelu!
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:15
Byli jsme už na mnoha místech ve Špindlerově Mlýně, ale tento hotel nás opravdu uchvátil. Nepatří mezi ty luxusní pětihvězdičkové po té stránce dokonalého vybavení pokoje, ale luxusní je útulnou domácí atmosférou, perfektním přístupem veškerých zaměstnanců a hlavně šéfa, který pro hosty udělá snad opravdu všechno. Nic takového jsme ještě nezažili. Moc děkujem za překrásné chvíle na Hromovce!!!!
RECENZE Z BOOKING.CO 12.6.2011, 16:13
servis jak v 5* hotelu, personál super, nic není nemožné , pan majitel večer kouzli, super atmosféra , super terasa, krb s otevřeným ohněm, jídlo? maji Itala a madara kuchaře- opravdu bomba, nádherný pes vlkodav Ježíši ten byl milej, děkujeme děkujeme úžasný bomba. uz to provozuje pan majitel Alexandr Bílek se svou ženou 16 let a jde to vidět .
Strana:1 | 2 | 3

© 2009 HORSKÝ HOTEL HROMOVKA - KRKONOŠE
Hotel Hromovka, Špindlerův Mlýn 6, Czech Republic
Tel: +420 603 204 408, +420 604 230 664
Email: hromovka@hromovka.cz
webdesign: studio WPJ

unesco club Alexandr Bílek